O nas Istniejemy od 1988 roku!

Firma APEX istnieje od 1988 roku. Prowadząc działalność w zakresie chłodnictwa i doceniając rosnące znaczenie bezpiecznego i higienicznego transportu artykułów wymagających stabilnej, kontrolowanej temperatury nawiązano współpracę z najlepszymi producentami nadwozi chłodniczych i światowym liderem w dziedzinie samochodowych agregatów chłodniczych Thermo King.

W roku 1993 Firma Apex weszła w skład sieci dealerskiej marki Thermo King stając się jego oficjalnym przedstawicielem i serwisantem urządzeń kontroli temperatur w środkach transportu.

Obecnie jesteśmy jednym z czterech autoryzowanych dealerów marki
Thermo King w Polsce,
lidera w produkcji systemów do kontroli temperatury w transporcie.

W 2004 roku firma APEX uległa podziałowi na: APEX-THERMO KING sp. z o.o. kontynuująca działalność dealerską Thermo Kinga na terenie województwa pomorskiego, kujawsko-pomorskiego i warmińsko-mazurskiego oraz dwóch powiatów województwa wielkopolskiego: złotowskiego i pilskiego.

Apex -Thermo King jest profesjonalnym i kompetentnym partnerem dla wszystkich firm posiadających mobilne agregaty chłodnicze, zajmujemy się sprzedażą agregatów chłodniczych do środków transportu i rozwojem kompleksowej opieki serwisowej dotyczącej wszystkich samochodowych agregatów chłodniczych wraz z ich osprzętem.

Doświadczony personel, cyklicznie szkolony w zachodnio europejskich centrach Thermo King, służy swoją wiedzą i pomocą w zakresie optymalizacji transportu dla artykułów szybko psujących się oraz prawidłowego doboru urządzeń, ich eksploatacji i serwisowania.

Nagrody

Nagrody dla APEX-TK od THERMO KINGA za wyniki w 2011 i sprzedaż agr. naczepowych w 2012 

  • 2013r.- APEX-THERMO KING nagrodzony przez THERMO KING tytułem „Customer Satisfaction Dealer of the Year 2011” za bardzo dobre wyniki w pracy z Klientami.
  • 2013r.- APEX-THERMO KING nagrodzony przez THERMO KING tytułem „Trailer Dealer of the Year 2012” za najlepsze wyniki w sprzedaży naczepowych agregatów chłodniczych w 2012 roku spośród wszystkich dealerów w Europie.

IMG_2661